راه اندازی مجدد خط تولید کنسرو لوبیا - فرآورده های شیلاتی بندرعباس

خط تولید کنسرو لوبیا در سس بندرعباس، پس از ۵ سال وقفه؛ به همت مدیرعامل و تلاش همکاران، دوباره راه‌اندازی شد. این محصول باکیفیت که از دیرباز در سبد محصولات شرکت قرار داشت، بنا به درخواست مشتریان وفادار برند «بندرعباس» در سالن تولید خورشجات شرکت، با رعایت استانداردهای ملی و باکیفیت عالی، تولید و به بازار عرضه شده است.

كنسرو لوبيا چيتی بندرعباس از مرغوب‌ترين مواد اوليه و با رعایت استانداردهای ملی تهيه شده و به عنوان يک غذای آماده، مفيد، مغذی و ارزان، می‌تواند در مكان‌ها و شرايطی كه امكان تهيه غذای گرم وجود ندارد مورد استفاده قرار گيرد.

«حبوبات» پس از غلات مهم‌ترين منبع غذايی بشر و «لوبيا» از مهم‌ترين حبوبات جهان محسوب می‌شود. لوبيا به‌ دلیل داشتن ۲۰ تا ۲۵ درصدپروتئين و ۵۵ تا ۶۰ درصد كربوهيدرات از نظر تغذيه، خوراک بسيار ارزشمندی است. سس گوجه‌فرنگی موجود در این کنسرو نیز دارای خواص تغذیه‌ای بسیار می‌باشد.

خوراک لوبيا غذايی خوشمزه است كه در ایران به همراه پیاز، گلپر، روغن‌زیتون و آب‌لیمو مصرف شده و از ديرباز، به خصوص در فصل‌های سرد سال طرفداران زيادی دارد. به دلیل زمان‌بر بودن مراحل پخت لوبیا در منزل، معمولا افراد پرمشغله ترجیح می‌دهند از کنسرو لوبیا استفاده کنند. این محصول با ماندگاری طولانی، بدون هرگونه افزودنی غیرمجاز، در کابینت بسیاری از خانواده‌ها برای تهیه غذای فوری جایگاه ویژه‌ای دارد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  عدم اشتراک  
اطلاع رسانی
Top
فرآورده های شیلاتی بندرعباس