برگزاری آیین تجلیل از کارکنان با حضور معاونت استانداری هرمزگان

  6 بهمن 1401

مصادف با میلاد با سعادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا ((س)) و روز مادر، آیین تجلیل از کارکنان نمونه دی ماه شرکت فرآورده های شیلاتی بندرعباس برگزار شد.

این جلسه با حضور سرکار خانم منتظری تختی مدیر کل محترم دفتر امور زنان و خانواده استانداری هرمزگان و جناب آقای مهندس معصومی از مدیران باسابقه در سنوات گذشته مجموعه شیلاتی بندرعباس برگزار شد.

نکوهداشت مقام والای زن هدایا و لوح تقدیر به کارکنان نمونه اهداء گردید.

در ادامه جلسه سرکار خانم منتظری تختی ضمن تقدیر از فعالیت های مجموعه و تلاش های کلیه کارکنان عنوان داشتند: نام مجموعه بندرعباس همواره موجب افتخار استان و کشور بوده است که با رونق این شرکت در واقع بخشی از پیشرفت صنعت قابل ملاحظه خواهد بود.ایشان با ذکر تغییرات در بدنه شرکت اضافه نمودند:

روند روبه رشد شرکت طی ماههای گذشته نشان دهنده همت جدی همه پرسنل و مدیران خواهد بود که باعث خواهد شد اهداف آتی شرکت بیش از گذشته قابل دسترسی باشد.

در ادامه جلسه آقای مهندس معصومی از کارآفرینان برتر استان با ذکر سابقه و تاریخچه مجموعه بندرعباس عنوان داشتند:

حمایت از صنعت تولید در استان، باعث خواهد شد که بیش از گذشته بعنوان اشتغال زایی و حمایت از جوانان استان کمک کرد. ایشان با در نظر گرفتن مشکلاتی که صنعت گران با آن روبرو هستند اضافه نمود: زحمات بی شائبه مدیران مجموعه کاملاً قابل مشاهده خواهد بود و این در روند صعودی شرکت و نیز کیفیت تولید محصولات خود را بخوبی نشان می دهد که امید است با همت و انگیزه این عزیزان این اقدامات همچنان به قوت خود باقی بماند.

در ادامه جلسه جناب آقای میرزاوندی سرپرست و عضو هئیت مدیره شرکت ضمن تشکر از حضور مدعوین گرامی به تشریح فعالیت های شرکت طی ماههای گذشته پرداخت و تمام پیشرفت ماههای گذشته شرکت را حاصل از اتحاد و تلاش کلیه پرسنل و حمایت های روز افزون مجموعه هلدینگ عنوان داشت.

در پایان مراسم به رسم یادبود از حضور مدعوین گرامی نیز با اهداء لوح تجلیل صورت پذیرفت.

0 0 رای ها
امتیاز دهی

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Top
فرآورده های شیلاتی بندرعباس