بازدید جناب آقای دکتر میرزایی، معاون محترم امور اقتصادی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی و همچنین جناب آقای دکتر مردانی مدیر کل دفتر نظارت و ارزیابی معاونت امور اقتصادی و هیئت همراه

  26 بهمن 1399

روز سه شنبه مصادف با ۲۱ بهمن ماه۹۹ ، جناب دکتر میرزایی با حضور در کارخانه ضمن بازدید از بخشهای مختلف سالن عمل آوری، خطوط  تولید کنسرو ، همچنین انبارها ،تاسیسات برودتی و  تجهیزات ،از نزدیک در جریان مشکلات و موانع تولیدی قرارگرفتند. ایشان به محدودیتهای مهمی اعم از کمبود نقدینگی و سرمایه در گردش کوتاه مدت و نیز اصلاح نظام بازاریابی و فروش محصولات شرکت دربلند مدت ،راه اندازی خطوط تولیدی و تعامل با شبکه قدرتمند توزیع محصولات در بازار کشور اشاره نمودند.

وی  افزود به رغم تلاش کارکنان این بنگاه اقتصادی برای تولید، با وجود  داراییهای بزرگ و ارزشمند آن اعم از سرمایه انسانی ماهر ، قدمت برند ، تجهیزات و ماشین آلات کم نظیر آن ، متاسفانه ،با حدود یک سوم ظرفیت،  به کار خود ادامه می دهد.

میرزایی  اظهار امیدواری نمودند که با هماهنگی و همکاری ،پشتوانه وسرمایه گزاران اصلی آن شامل صندوق بازنشستگی کشوری و هلدینگ آتیه صبا موانع این شرکت بزودی مرتفع گردد.

0 0 رای ها
امتیاز دهی
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
Top
فرآورده های شیلاتی بندرعباس