جلسه کارگروه رفع موانع تولید استان هرمزگان

  17 اردیبهشت 1396

بمنظور بررسی مشکلات شرکت فرآورده های شیلاتی بندرعباس و به درخواست مدیریت محترم شرکت جلسه کارگروه رفع موانع تولید استان هرمزگان صبح یکشنبه ۹۶/۲/۱۷ درمحل سالن جلسات شرکت برگزار گردید.

مسائلی همچون رفع مشکل مالیاتی ، حل پرونده حسابرسی تامین اجتماعی، رفع مشکل کمبود آب مصرفی و عدم همکاری آب و فاضلاب استان، رفع مشکل پسماند فاضلاب و عدم همکاری سازمان محیط زیست برای معرفی مرکزتحویل و درخواست تخصیص اعتبارات کم بهره برای جابجایی با تسهیلات بابهره بالا از موضوعات مهم مطرح شده در جلسه بود که پس از بحث و تبادل نظر،جهت اجرا و پیگیری در استانداری به تصویب رسید.

معاون استاندار، معاون سازمان تأمین اجتماعی، معاون اداره کار، معاون سازمان صنعت معدن تجارت، معاون آب و فاضلاب و مدیر شهرکهای صنعتی استان از اعضای حاضر در این کارگروه بودند.

مهندس سرائیان؛ مدیر عامل شرکت فرآورده های شیلاتی بندرعباس ضمن تشکر از توجه استاندار محترم نسبت به رفع مشکلات این شرکت؛ اظهار امیدواری نمود با اهتمام اعضای کارگروه در اجرای مصوبات این جلسه شاهد رفع موانع و رشد بیشتر شرکت که یکی از قدیمی ترین و مهمترین صنایع استان هرمزگان با ایجاد اشتغال برای بیش از ۱۸۰ خانوار می باشد باشیم.

0 0 رای ها
امتیاز دهی

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Top
فرآورده های شیلاتی بندرعباس