دیدار معاون اداری و مالی صندوق بازنشستگی کشوری با مدیران و کارکنان شرکت

  5 اردیبهشت 1394

روز پنج ‌شنبه ، سوم اردیبهشت آقای دکتر ترابی معاون اداری و مالی صندوق بازنشستگی کشوری طی بازدیدی از شرکت فرآورد های شیلاتی بندرعباس با خط تولید ، محصولات و ظرفیتهای این کارخانه بیشتر آشنا شدند .
در ادامه جلسه ای با حضور مدیران و کارکنان این کارخانه به منظور بحث و تبادل نظر با هدف استفاده بیشتر از ظرفیتها ، توسعه پایدار و افزایش بهره وری درواحد تحقیق و توسعه این شرکت تشکیل شد .

آقای دکتر ترابی در جریان این جلسه گفتند : کارخانه عبادتگاه است و باید قدر آن را دانست .
در ادامه از قدمت شرکت فرآورد های شیلاتی بندرعباس به عنوان اولین تولید کننده کنسرو ماهی تون در کشور یاد کردند و افزودند :
این کارخانه ماشین‌آلات، تجهیزات کامل ، نیروی انسانی متخصص را دارا بوده و با اخذ گواهینامه های ملی و بین المللی در راستای تولید انواع کنسرو ماهی ، کنسرو های غیر گوشتی و همچنین فرآورد ه های خام آبزیان ، انتظار است همگی این فرصت‌ها را مغتنم شمرده و برای ارتقای سطح کیفی و کمی شرکت اهتمام بورزیم.

وی افزود: کارکنان این کارخانه باید در عرصه بازاریابی و فروش محصولات، تلاش برای تنوع بخشی به محصولات، تعامل و ارتباطات با سایر شرکتهای صندوق بازنشستگی کشوری اهمیت خاصی قایل شوند.

آقای ترابی در بخشی دیگر فعالیت کارکنان شرکت فرآورد های شیلاتی بندرعباس و فرصت‌های شغلی موجود در این کارخانه را یک نوع عبادت دانست و اشاره کرد چون بخشی از حقوق بازنشستگان کشور با اشتغال کارکنان شرکتهای صندوق بازنشستگی کشوری حفظ می‌شود ، پس باید در جهت افزایش بهره وری و خلق ایده های نو بیشتر از پیش کوشا باشیم.

0 0 رای ها
امتیاز دهی

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Top
فرآورده های شیلاتی بندرعباس