بهره برداری از واحد یخ سازی شرکت فرآورده های شیلاتی بندرعباس

  28 اسفند 1393

همزمان با فرا رسیدن سال جدید و برگزاری جشن تولید پایان سال ۹۳ در شرکت فرآورده های شیلاتی بندرعباس ، واحد یخ سازی بهداشتی این شرکت با حضور آقای اکرمی معاون سیاسی امنیتی ، آقای دریانورد معاون برنامه ریزی و اشتغال استاندار هرمزگان ، آقای سلیمی مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و تعدادی از مدیران دستگاههای اجرایی استان ، افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت .

آقای زرین کمر ، مدیر عامل شرکت فرآورده های شیلاتی بندرعباس در آئین افتتاح این پروژه گفت : این واحد تمام استیل در شبانه روز بالغ بر ۵۰ تن یخ قالبی تولید می کند و یکی از نیازهای اساسی مردم این منطقه و استانهای همجوار را تامین می نماید.

وی در جشن تولید پایان سال این مجموعه در جمع کارکنان که با حضور معاونین استاندار و سایر مسئولین برگزار شد افزودند : این واحد تولیدی افتخار می کند با اتکاء به توان متخصصین و کارگران پرتلاش با ۸۰ سال قدمت و ۱۸۰ نفر نیروی کار با خلاقیت و باتنو ع تولید محصولات دریایی و با کیقیت توانسته خود را به عنوان برند معتبر در منطقه معرفی کند.

در ادامه این مراسم “بهروز اکرمی ” معاون سیاسی امنیتی استاندار گفت : بار اصلی برند سازی محصولات تون بندرعباس بر دوش مدیران و کارکنان زحمتکش این مجموعه بوده و حضور جمع زیادی از مسئولین در این مراسم در واقع نشانه قدردانی از تلاش های این عزیزان می باشد.

“دریانورد ” معاون برنامه ریزی و اشتغال استاندار نیز در ادامه این مراسم ضمن تقدیر از تلاشهای ارزشمند آقای حسین معصومی مدیر عامل سابق این واحد تولیدی ، با بیان اینکه تون ماهی بندرعباس امروز باید به عنوان افتخار و غرور مردم هرمزگان در سطح منطقه معرفی شود ، افزودند با عنایت به اینکه شرکت فرآورده های شیلاتی بندرعباس با اتکاء به دانش و توان داخلی در شرایط تحریم ظالمانه توانسته ضمن حفظ اشتغال این مجموعه را سرپا نگه دارد جای تقدیر دارد.

در ادامه این مراسم ، ضمن اجرای برنامه های متنوع هنری ، از خدمات ۱۷ ساله آقای حسین معصومی مدیر عامل سابق این واحد تولیدی با اهدای لوح تقدیر از سوی اکرمی معاون سیاسی امنیتی ، سلیمی مدیر کل تعاون ، کار ورفاه اجتماعی استان و سایر مدیران دستگاههای اجرایی تقدیر بعمل آمد.

0 0 رای ها
امتیاز دهی

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Top
فرآورده های شیلاتی بندرعباس