شرکت فرآورده های شیلاتی بندرعباس

دیدار اتاق بازرگانی قطر با مدیرعامل و نائب رئیس هیت مدیره شرکت فرآورده های شیلاتی بندرعباس

دیدار اتاق بازرگانی قطر با مدیرعامل و نائب رئیس هیت مدیره شرکت فرآورده های شیلاتی بندرعباس


مدیرعامل و نائب رئیس هیت مدیره شرکت فرآورده های شیلاتی بندرعباس از دیدار با اتاق بازرگانی کشور قطر در راستای افزایش تعاملات و همچنین صادرات محصولات شرکت به قطر خبر داد.

سید پرویز محبی در ادامه معرفی پتانسیل های شرکت فرآورده های شیلاتی بندرعباس ، جذب سهم بیشتر از بازار قطر و بازاریابی مناسب  را از مهمترین اهداف این دیدار یاد کرد.

وی از قطر به عنوان یکی از بازار های هدف شرکت فرآورده های شیلاتی بندرعباس یاد کرد و افزود با توجه به بالابودن استانداردها و کیفیت در خواستی از محصولات وارداتی به کشور قطر،شرکت فرآورده های شیاتی بندرعباس یکی از بهترین گزینه ها برای این کشور است که تعاملات خوبی نیز در این زمینه برقرار شده است.
 محبی در ادامه با بیان اینکه امید است با پیگیری های صورت گرفته و تداوم این دیدارها بتوانیم فرصت های خوبی را برای ارتقای صادرات شرکت فرآورده های شیلاتی بندرعباس فراهم آوریم افزود: هم اکنون نیز این شرکت جزو واحدهاي فعال صادر كننده محصولات دريايي و كنسروي به خارج از كشور است .

مدیرعامل و نائب رئیس هیت مدیره شرکت فرآورده های شیلاتی بندرعباس گفت :كارخانه تون بندرعباس از بزرگترين واحدهاي توليد كننده كنسرو ماهي تون بوده و با تنوع محصول ، سهم قابل توجهي از توليد و بازار كنسرو ماهي را به خود اختصاص داده است .نظرسنجی

اولین اولویت شما در انتخاب کنسرو تن ماهی چیست؟

آدرس شرکت: بندر عباس، شهرک صنعتی شماره دو، شرکت فرآورده های شیلاتی بندر عباس

شماره تماس: 07632561010-13         شماره فکس: 07632561014

ایمیل: info@bafpco.ir

© تمامی حقوق مادی و معنوی نزد شرکت فرآورده های شیلاتی بندر عباس محفوظ میباشد.

طراحی سایت توسط دانــاوب