شرکت فرآورده های شیلاتی بندرعباس

بازدید رئیس پژوهشکده اکولوژِی خلیج فارس و دریای عمان از شرکت فرآورده های شیلاتی بندرعباس

بازدید رئیس پژوهشکده اکولوژِی خلیج فارس و دریای عمان از شرکت فرآورده های شیلاتی بندرعباس

 

مدیرعامل و نائب رئیس هیت مدیره شرکت فرآورده های شیلاتی بندرعباس از بازدید رئیس پژوهشکده اکولوژِی خلیج فارس و دریای عمان و هیئت همراه از شرکت فرآورده های شیلاتی بندرعباس و خط تولید این شرکت خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت فرآورده های شیلاتی بندرعباس سید پرویز محبی در این حاشیه این بازدید با اشاره به اهمیت پژوهش به عنوان یکی از اساسی ترین نیازها برای نیل به پیشرفت و توسعه همه جانبه گفت: شرکت فرآورده های شیلاتی بندرعباس در راستای افزایش تعامل و همکاری با این پژوهشکده اقدام به برگزاری این بازدید کرده است.

 

وی تصریح کرد: بدون شک شرکت فرآورده های شیلاتی بندرعباس با توجه به اینکه آبزیان دریای عمان و خلیج فارس یکی از مهمترین مواد اولیه این شرکت را تامین میکنند گفت: بدون شک شرکت فرآورده های شیلاتی بندرعباس از هرگونه همکاری علمی و پژوهشی با این پژوهشکده استقبال خواهد کرد.

 

محبی افزود: با توجه به این مهم که فعالیت های تحقیقاتی پژوهشکده در قالب بخش بوم شناسی ، زیست شناسی و ارزیابی ذخایر آبزیان، تکثیر و پرورش آبزیان، تکنولوژی فرآوری آبزیان، ژنتیک آبزیان و بهداشت و بیماریهای آبزیان انجام می گردد  بدون شک برای شرکت فرآورده های شیلاتی بندرعباس از اهمیت ویژه ای برخوردار است. 

گفتنی است در پایان رئیس پژوهشکده اکولوژِی خلیج فارس و دریای عمان از شرکت فرآورده های شیلاتی بندرعباس با اهدائیی لوحی از زحمات مهندس محبی در راستای حمایت ایشان از فعالیت های پژوهشی شیلاتی تقدیر شد. 

نظرسنجی

اولین اولویت شما در انتخاب کنسرو تن ماهی چیست؟

آدرس شرکت: بندر عباس، شهرک صنعتی شماره دو، شرکت فرآورده های شیلاتی بندر عباس

شماره تماس: 07632561010-13         شماره فکس: 07632561014

ایمیل: info@bafpco.ir

© تمامی حقوق مادی و معنوی نزد شرکت فرآورده های شیلاتی بندر عباس محفوظ میباشد.

طراحی سایت توسط دانــاوب