شرکت فرآورده های شیلاتی بندرعباس

جذب نیروهای بومی یکی از عوامل موفقیت شرکت فرآورده های شیلاتی بندرعباس است

در بازديد معاون سياسى امنيتى استاندارهرمزگان از شركت فرآورده هاى شيلاتى بندرعباس مطرح شد:

جذب نیروهای بومی یکی از عوامل موفقیت شرکت فرآورده های شیلاتی بندرعباس است

معاون سیاسی امنیتی استاندار هرمزگان در بازدید خود از مجموعه شرکت فرآورده های شیلاتی بندرعباس گفت: جذب نیروهای بومی یکی از عوامل موفقیت شرکت فرآورده های شیلاتی بندرعباس است.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرآورده های شیلاتی بندرعباس، در حاشیه این بازدید معاون سیاسی امنیتی استاندار هرمزگان با اشاره به نقشی که شرکت فرآورده های شیلاتی بندرعباس و صنایع غذایی در حوزه صادرات غیرنفتی استان دارند گفت:اگر قرار است در حوزه صادرات غیر نفتی  استان اتفاقی رخ دهد تحقق این مهم  به دست مدیران و فعالان اقتصادی خود استان و با تلاش و جدیدت آنها در این امر است.

بهروز اکرمی با بیان اینکه  بازار کشورهای حوزه خلیج فارس به ویِژه کشورهای عمان و قطر برای استان هرمزگان بسیار مهم و حیاتی است گفت : خوشبختانه استان هرمزگان گام های خوبی در این زمینه برداشته است.

وی جذب نیروهای بومی در شرکت فرآورده های شیلاتی بندرعباس را یکی از شاخص های مهم این شرکت و همچنین عاملی برای موفقیت این شرکت خواند و گفت: صنایع استان اولویت ها و نیاز خود را در زمینه استخدام نیرو به اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اعلام کنند و برای هرگونه به‌کارگیری نیرو با این اداره کل هماهنگی‌های لازم را به عمل آورند.

در ادامه این بازدید ها مدیر عامل و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت فرآورده های شیلاتی بندرعباس با بیان اینکه حدود 200 نفر نیرو انسانی ثابت در این شرکت مشغول به فعالیت هستند گفت: خوشبختانه 100 درصد این نیروهای بومی استان هرمزگان هستند.

پرویز محبی با بیان اینکه خوشبختانه شرکت فرآورده های شیلاتی بندرعباس از جایگاه خوبی در میان مردم بهره مند است گفت: این مهم مرهون فعالیت و تلاش نیروی انسانی این شرکت است.

محبی افزود: شرکت فرآورده های شیلاتی بندرعباس از بزرگترين واحدهاي توليد كننده كنسرو ماهي تون بوده و با تنوع محصول ، سهم قابل توجهي از توليد و بازار كنسرو ماهي را به خود اختصاص داده است و جزو واحدهاي فعال صادر كننده محصولات دريايي و كنسروي به خارج از كشور است.


 

 

 

نظرسنجی

اولین اولویت شما در انتخاب کنسرو تن ماهی چیست؟

آدرس شرکت: بندر عباس، شهرک صنعتی شماره دو، شرکت فرآورده های شیلاتی بندر عباس

شماره تماس: 07632561010-13         شماره فکس: 07632561014

ایمیل: info@bafpco.ir

© تمامی حقوق مادی و معنوی نزد شرکت فرآورده های شیلاتی بندر عباس محفوظ میباشد.

طراحی سایت توسط دانــاوب