شرکت فرآورده های شیلاتی بندرعباس

بازدید مديرعامل شركت شهركهای صنعتی و مدير شعب بانك قرض الحسنه مهر ايران استان هرمزگان از شرکت فرآورده های شیلاتی بندرعباس

 بازدیدمديرعامل شركت شهركهای صنعتی ومديرشعب بانك قرض الحسنه مهرايران هرمزگان  ازشرکت فرآورده های شیلاتی بندرعباس


مدیر عامل و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت فرآورده های شیلاتی بندرعباس از بازدید مديرعامل شركت شهركهای صنعتی  و مدير شعب بانك قرض الحسنه مهر ايران در استان هرمزگان  از شرکت فرآورده های شیلاتی بندرعباس  در راستای افزایش تعامل و همکاری خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت فرآورده های شیلاتی بندرعباس، سید پرویز محبی با بیان اینکه خوشبختانه تعامل خوبی بین شرکت فرآورده های شیلاتی بندرعباس و بخش های دولتی و متولی برقرار است گفت: بدون شک این بازدید ها نقش مهم و بسزایی در گسترش همکاری و تعامل و همچنین رفع موانع تولید و اشتغال دارد.
وی با بیان اینکه شرکت فرآورده های شیلاتی بندرعباس یکی از قدیمی ترین و بزرگترین واحدهای صنعت  تولید کنسروهای ماهی تون کشور است گفت : این شرکت توانسته با ایجاد تنوع و همچنین ارتقای روز افزون کیفیت محصولات خود سهم خوبی از بازار کنسرو ماهی را به خود اختصاص دهد.
مدیر عامل و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت فرآورده های شیلاتی بندرعباس تصریح کرد :خوشبختانه این شرکت جز فعالان صادرات کنسرو و محصولات فراوری آبزیان با خارج از کشور نیز است.
 

 

 

 

 

 

 

نظرسنجی

اولین اولویت شما در انتخاب کنسرو تن ماهی چیست؟

آدرس شرکت: بندر عباس، شهرک صنعتی شماره دو، شرکت فرآورده های شیلاتی بندر عباس

شماره تماس: 07632561010-13         شماره فکس: 07632561014

ایمیل: info@bafpco.ir

© تمامی حقوق مادی و معنوی نزد شرکت فرآورده های شیلاتی بندر عباس محفوظ میباشد.

طراحی سایت توسط دانــاوب