شرکت فرآورده های شیلاتی بندرعباس

تقدیر و تشکر از کارکنان شرکت فرآورده های شیلاتی بندرعباس

 

تقدیر و تشکر  از کارکنان شرکت فرآورده های شیلاتی بندرعباس
مدیرعامل و نائب رئیس هیت مدیره شرکت فرآورده های شیلاتی بندرعباس طی مراسمی از کارکنان بخش ماهی پاک کنی شرکت فرآورده های شیلاتی بندرعباس از نظر دقت در کار تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرآورده های شیلاتی بندرعباس، سید پرویز محبی در حاشیه این مراسم با بیان اینکه شرکت فرآورده های شیلاتی بندرعباس بیش از نیم قرن است در حال ارائه خدمات و محصولات به مشتریان است گفت:بدون شک  تلاش کارکنان و دقت بالای آنها در انجام کار نقش مهمی در این راستا دارد.

وی از کارگران و نیروی انسانی به عنوان محور اصلی و مهمترین نیروی محرکه شرکت فرآورده های شیلاتی یاد کرد و افزود: اساس پیشرفت هر کشوری را کارگران تشکیل می دهند و به حق آنها سرمایه های گرانقدری در میان آحاد جامعه هستند.

در ادامه محبی با اشاره به تولید انواع كنسرو ماهي از جمله كنسرو ماهي تون در روغن گياهي در اوزان مختلف ، كنسرو ماهي تون در روغن هسته انگور براي اولين بار در كشور ، كنسرو ماهي تون با طعم زعفران طبيعي ، كنسرو ماهي تون در روغن زيتون ، كنسرو ماهي تون با طعم سير و فلفل طبيعي ، كنسرو ماهي زرتون ، كنسرو ماهي مارلين ، كنسرو ماهي ساردين و نيز كنسرو ماهي تون با سبزيجات معطر پوديني ( محصول بومي و كم نظير استانهاي جنوب كشور ) و فرآوري و بسته بندي انواع ماهي و ميگوي خام در این شرکت گفت: این شرکت محبوبیت خود را در بین مشتریان به دلیل تلاش و دقت کارکنان شرکت فرآورده های شیلاتی بندرعباس می داند.

در پایان این مراسم هدایایی از طرف مدیریت شرکت شرکت فرآورده های شیلاتی بندرعباس به کارگران نمونه و با دقت بالای شرکت خانم ها زهره بوستان افروز، فاطمه مريدى، سهيلا افروخته، راحله قاسمى و فتانه پهلوانيان تقدیم شد.

گفتنی است شرکت فرآروده های شیلاتی بندرعباس  (كارخانه تون بندرعباس )از بزرگترين واحدهاي توليد كننده كنسرو ماهي تون بوده و با تنوع محصول ، سهم قابل توجهي از توليد و صادرات محصولات دریایی را به خود اختصاص دهد. 

نظرسنجی

اولین اولویت شما در انتخاب کنسرو تن ماهی چیست؟

آدرس شرکت: بندر عباس، شهرک صنعتی شماره دو، شرکت فرآورده های شیلاتی بندر عباس

شماره تماس: 07632561010-13         شماره فکس: 07632561014

ایمیل: info@bafpco.ir

© تمامی حقوق مادی و معنوی نزد شرکت فرآورده های شیلاتی بندر عباس محفوظ میباشد.

طراحی سایت توسط دانــاوب