شرکت فرآورده های شیلاتی بندرعباس

بازدید مدیر شعب بانک سپه هرمزگان از کارخانه تن بندرعباس+تصاویر

بازدید مدیر شعب بانک سپه هرمزگان از کارخانه تن بندرعباس

مدیرعامل و نائیب رئیس هیت مدیره شرکت فرآورده های شیلاتی بندرعباس از بازدید مدیر شعب بانک سپه هرمزگان از کارخانه تن بندرعباس و همچنین جلسه ای پیرامون مسائل مربوطه با ایشان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرآورده های شیلاتی بندرعباس،مدیر شعب منطقه هرمزگان در حاشیه این بازدید ها و در دیدار با مدیرعامل و نائیب رئیس هیت مدیره شرکت فرآورده های شیلاتی بندرعباس گفت: بدون شک حضور اولین کارخانه تن کشور (کارخانه تن بندرعباس) در استان هرمزگان برای استان یک افتخار است.

بابک جاویدی از شرکت فرآورده های شیلاتی بندرعباس به عنوان مجموعه ای صنعتی و پویا یاد کرد وافزود: درخشش و سوابق این مجموعه و همچنین ایجـاد اشـتغال دائـم قریـب 200 نفر در این دو مرکز موید کـارآفـریـنی وسهم آن دراقتصاد استان است.

در ادامه مدیرعامل و نائیب رئیس هیت مدیره شرکت فرآورده های شیلاتی بندرعباس با بیان اینکه تصور پیشرفت و توسعه صنعت بدون حضور و حمایت بانک ها امری غیر ممکن است گفت : بانک ها نقش عمده ای در پیشرفت تمام صنایع کشور ایفا کرده و وظیفه ای سنگینی در این خصوص برعهده دارند.

سید پرویز محبی با اشاره به حمایت های بانکی بانک سپه از مجموعه فرآورده های شیلاتی بندرعباس گفت:امید است در آینده ای نزدیک و با حمایت بانک ها به ویژه بانک سپه شاهد موفقیت های روز افزون شرکت فرآورده های شیلاتی بندرعباس برای استان و کشور باشیم. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نظرسنجی

اولین اولویت شما در انتخاب کنسرو تن ماهی چیست؟

آدرس شرکت: بندر عباس، شهرک صنعتی شماره دو، شرکت فرآورده های شیلاتی بندر عباس

شماره تماس: 07632561010-13         شماره فکس: 07632561014

ایمیل: info@bafpco.ir

© تمامی حقوق مادی و معنوی نزد شرکت فرآورده های شیلاتی بندر عباس محفوظ میباشد.

طراحی سایت توسط دانــاوب