شرکت فرآورده های شیلاتی بندرعباس

بازدید مدیر کل دامپزشکی هرمزگان از مجموعه فرآورده های شیلاتی بندرعباس

 بازدید مدیر کل دامپزشکی هرمزگان از مجموعه فرآورده های شیلاتی بندرعباس +تصاویر
صبح امروز مدیر کل دامپزشکی استان در حضور مدیرعامل و نائیب رئیس هیئت مدیره شرکت فرآورده های شیلاتی بندرعباس از این مجموعه و کارخانه تن ماهی بندرعباس بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرآورده های شیلاتی بندرعباس، در حاشیه این بازید دکتر محمد جانباز مدیر کل دامپزشکی استان با اشاره به اهميت رعایت بهداشت و سلامت آبزیان و مواد اولیه ورودی به کارخانه گفت: بخشی از نظارت بر این مهم بر عهده اداره کل دامپزشکی استان است که باتوجه به تعامل سازنده با مجموعه فرآورده های شیلاتی بندرعباس این مهم به خوبی در حال انجام است.

دکتر محمد جانباز  تصریح کرد: كارشناسان اداره کل دامپزشکی تمام مراحل تخلیه، نگهداري، حمل و نقل، توليد، توزيع و رسیدن آبزیان و دام مصرفی در کارخانه تن  ماهي بندرعباس را برابر ضوابط و مقررات بهداشتي دامپزشكي مورد بررسي و ارزيابي قرار مي‌دهند و خوشبختانه تاکنون سطح مطلوب و مورد نظر اداره کل دامپزشکی در این کارخانه رعایت شده است.

در ادامه مدیرعامل و نائیب رئیس هیئت مدیره شرکت فرآورده های شیلاتی بندرعباس با بیان اینکه این کارخانه از بالاترین سطح مراقبت های بهداشتی و سلامتی ممکن برخور دار است گفت: در راستای ارائه محصولات با کیفیت و سالم همواره این کارخانه با بازرسان و کارشناسان همکاری لازم را داشته است.

سید پرویز محبی اخـذ چندين استـانـدارد ملـی براي محصولات مختلف ، گواهینامه های HACCP ، ISO 9001 ، ISO 14001 و OHSAS 18001 از شركت UKAS انگلستان و گواهينامه ISO 22000 از شركت توف نورد آلمان، اخذ کد EC  از سازمان دامپزشكي كشور و … را بخش کوچکی از اقدامات این شرکت در راستای ارتقای کیفیت، سلامت و بهداشت محصول خواند.


گفتنی است شرکت فرآروده های شیلاتی بندرعباس  (كارخانه تون بندرعباس )از بزرگترين واحدهاي توليد كننده كنسرو ماهي تون بوده و با تنوع محصول ، سهم قابل توجهي از توليد و صادرات محصولات دریایی را به خود اختصاص دهد.

 

 

 

 

نظرسنجی

اولین اولویت شما در انتخاب کنسرو تن ماهی چیست؟

آدرس شرکت: بندر عباس، شهرک صنعتی شماره دو، شرکت فرآورده های شیلاتی بندر عباس

شماره تماس: 07632561010-13         شماره فکس: 07632561014

ایمیل: info@bafpco.ir

© تمامی حقوق مادی و معنوی نزد شرکت فرآورده های شیلاتی بندر عباس محفوظ میباشد.

طراحی سایت توسط دانــاوب