شرکت فرآورده های شیلاتی بندرعباس

برگزاری دوره آموزشی افزایش کیفیت و راندمان محصول کنسرو در شرکت فرآروده های شیلاتی بندرعباس

با حضور علی اصغر مجاهدی از اساتید صاحب نام  شیلات کشور:

برگزاری دوره آموزشی افزایش کیفیت و راندمان محصول کنسرو در شرکت فرآروده های شیلاتی بندرعباس

مدیر عامل و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت فرآورده های شیلاتی هرمزگان از برگراری دوره آموزشی افزایش کیفیت و راندمان محصول کنسرو و همچنین مروری بر وضعیت صید تن ماهیان برای جمعی از کارشناسان و کارکنان شرکت فرآورده های شیلاتی بندرعباس با حضور علی اصغر مجاهدی از اساتید صاحب نام  شیلات کشور خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرآروده های شیلاتی بندرعباس، سید پرویز محبی با اشاره به اهمیت سطح علمی و آموزشی و همچنین لزوم برگزاری های دوره های آموزشی برای منابع انسانی ،هدف از برگزاری این دوره آموزشی را مرروی بر وضعیت و چگونگی صید تن ماهیان،مباحث مرتبط با افزایش ارزش افزوده و همچنین بررسی راهکار های افزایش راندمان و کیفیت در تولید محصولات خواند.

وی با بیان اینکه شرکت فرآروده های شیلاتی بندرعباس که با نام تجاری بندرعباس اولـین کارخـانه کنـسرو تون کشـور و منطـقه خـلیج فـارس در استان هرمزگان در حال فعالیت است گفت: این شـرکت با در اخـتیار داشـتن کـارخـانه بندر عـباس و مجتمع برودتی جاسک بالاتـرین سـهـم را درتـولـید محصولـات کنـسروی و فرآورده های دریایی در استـان هرمزگان داراست که ایجـاد اشـتغال دائـم قریـب 200 نفر در این دو مرکز موید کـارآفـریـنی وسهم آن دراقتصاد استان است.

محبی در ادامه با اشاره به اهمیت نیروی انسانی به عنوان مهمترین مولفه ی توسعه اقتصادی ، اجتماعی و ... یک کشور است گفت :برگزاری دوره های آموزشی تخصصی و عمومی و برگزاری تورهای تخصصی بازدید از صنایع پیشرفته مرتبط ملی و بین المللی برای کارکنان این شرکت  از اهم برنامه پیش رو شرکت فرآروده های شیلاتی بندرعباس در راستای ارتقای همه جانبه و کیفی نیروی انسانی است.

گفتنی است شرکت فرآروده های شیلاتی بندرعباس  (كارخانه تون بندرعباس )از بزرگترين واحدهاي توليد كننده كنسرو ماهي تون بوده و با تنوع محصول ، سهم قابل توجهي از توليد و صادرات محصولات دریایی را به خود اختصاص دهد.
نظرسنجی

اولین اولویت شما در انتخاب کنسرو تن ماهی چیست؟

آدرس شرکت: بندر عباس، شهرک صنعتی شماره دو، شرکت فرآورده های شیلاتی بندر عباس

شماره تماس: 07632561010-13         شماره فکس: 07632561014

ایمیل: info@bafpco.ir

© تمامی حقوق مادی و معنوی نزد شرکت فرآورده های شیلاتی بندر عباس محفوظ میباشد.

طراحی سایت توسط دانــاوب