شرکت فرآورده های شیلاتی بندرعباس

کسب پنجمین گواهینامه رعایت حقوق مصرف کنندگان توسط تن بندرعباس

ایرنا - بندرعباس - پنجمین همایش انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان وتولید کنندگان استان هرمزگان شامگاه یکشنبه 20 اسفند 96 در سالن همایش های شرکت گاز برگزار شد.

در این مراسم شرکت فرآورده های شیلاتی بندرعباس ( تن بندرعباس)  برای پنجمین بار موفق به اخذ گواهینامه استانی رعایت حقوق مصرف کنندگان شد این افتخار را به اعضاء هیئت مدیره و همکاران گرامی در شرکت فرآورده های شیلاتی بندرعباس تبریک عرض می نمائیم.

 

به گزارش فردای هرمزگان، فریدون همتی؛ استاندار محترم هرمزگان در پنجمین همایش حمایت از حقوق مصرف کنندگان استان هرمزگان با تاکید بر اینکه در بخش حمایت از حقوق مصرف کنندگان نیازمند کارهای بسیاری هستیم، عنوان کرد: اقدامات دولت در راستای حمایت از تولید است و به موازات حمایت از تولید، حمایت از مصرف کننده هم لازم است و باید حقوق مصرف کنندگان مورد توجه قرار گیرد.

وی با بیان اینکه خدمات پس از فروش از مولفه هایی است که باید به آن توجه کنیم، ادامه داد: هر جا ردپای انحصار باشد، حقوق مصرف کنندگان در معرض خطر قرار می گیرد و در اقتصاد باید به دنبال بازار رقابتی کامل باشیم.

استاندار هرمزگان افزود: در این بازار اگر واحدی به لحاظ کیفیت عقب بماند از بازار حذف خواهد شد و بازار جای تولیدکنندگان محصولاتی با حداکثر کیفیت و حداقل قیمت خواهد بود.

همتی با بیان اینکه تولیدکنندگان باید حقوق مصرف کنندگان را محترم بشمارند، تصریح کرد: رعایت حقوق مصرف کنندگان باید به یک فرهنگ عمومی تبدیل شود.

وی بیان داشت: اگر به دنبال تولید انبوه هستیم باید نگاه خود را به بازارهای بیرون از کشور توجه دهیم که در آن بازار کالای دارای کیفیت و قیمت مناسب قدرت رقابت خواهد داشت.

استاندار هرمزگان خاطرنشان کرد: حقوق مصرف کننده به عنوان یک حقوق عمومی باید مورد توجه همگان باشد و در این صورت به سمت یک جامعه مطلوب و پویا پیش خواهیم رفت. 

نظرسنجی

اولین اولویت شما در انتخاب کنسرو تن ماهی چیست؟

آدرس شرکت: بندر عباس، شهرک صنعتی شماره دو، شرکت فرآورده های شیلاتی بندر عباس

شماره تماس: 07632561010-13         شماره فکس: 07632561014

ایمیل: info@bafpco.ir

© تمامی حقوق مادی و معنوی نزد شرکت فرآورده های شیلاتی بندر عباس محفوظ میباشد.

طراحی سایت توسط دانــاوب