شرکت فرآورده های شیلاتی بندرعباس

همایش هفته سلامت در شركت فرآورده هاي شيلاتي بندرعباس برگزار شد .

ظهر يكشنبه 6 ارديبهشت  94 به مناسبت هفته سلامت  ، با حضور آقاي دكترقاسمي معاون غذا و دارو ، آقاي دكتر ميرزاده  معاون بهداشتي  ،  سركار خانم  نوروريان رييس روابط عمومي و جمعي از مديران و كارشناسان معاونت غذا و دارو ، تعدادي از خبرنگاران خبرگذاريها  و مطبوعات استان هرمزگان   همايش سلامت در محل سالن اجتماعات اين شركت برگزار گرديد .

در آغاز جلسه آقاي زرين كمر  مدير عامل شركت ضمن خير مقدم به حاضرين بويژه مديران و كاركنان دانشگاه علوم پزشكي و اصحاب رسانه اظهار اميدواري كردند با برنامه ريزي مسولين مربوطه سلامت در تمام ابعاد آن مورد توجه قرار گرفته و معضلات و مشكلات حال حاضر بخش سلامت برطرف شود .
 


در ادامه جناب آقاي دكتر قاسمي معاون غذا و دارو  دانشگاه علوم پزشكي هرمزگان ضمن تبريك هفته سلامت
به تحقق اهداف نظام سلامت  يعني ایمنی غذا از مزرعه تا سفره اشاره و بیان کردند: ایمنی غذایی یک مسولیت مشترک بوده و هفته سلامت فرصتی است تا مسولین دولتی، کشاورزان، تولیدکنندگان، توزیع کنندگان، متخصصان بهداشت و سلامت و همچنین مصرف کنندگان، در مورد اهمیت ایمنی مواد غذایی و هر چیزی که در احساس امنیت و اعتماد به غذای داخل سفره  نقش دارد، توجه بيشتري نمايند .
ايشان با اشاره به توفيقات شركت فرآورده هاي شيلاتي بندرعباس در زمينه هاي مختلف ، اين واحد را ازجمله واحدهاي معتبر و صاحب نامي  دانستند كه در صنعت غذاي كشور فعاليت دارد .

در ادامه  مراسم ، مهمانان از خط توليد بازديد نموده  و با محصولات توليدي بيشتر آشنا شدند .

نظرسنجی

اولین اولویت شما در انتخاب کنسرو تن ماهی چیست؟

آدرس شرکت: بندر عباس، شهرک صنعتی شماره دو، شرکت فرآورده های شیلاتی بندر عباس

شماره تماس: 07632561010-13         شماره فکس: 07632561014

ایمیل: info@bafpco.ir

© تمامی حقوق مادی و معنوی نزد شرکت فرآورده های شیلاتی بندر عباس محفوظ میباشد.

طراحی سایت توسط دانــاوب