شرکت فرآورده های شیلاتی بندرعباس

بهره برداری از واحد یخ سازی شرکت فرآورده های شیلاتی بندرعباس

همزمان با فرا رسيدن سال جديد و برگزاري جشن توليد پايان سال 93 در  شرکت فرآورده های شيلاتی بندرعباس ، واحد یخ سازی بهداشتی اين شركت  با حضور آقاي اکرمی معاون سیاسی امنیتی ،  آقاي دریانورد  معاون برنامه ریزی و اشتغال استاندار هرمزگان ، آقاي  سلیمی  مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و تعدادی از مدیران دستگاههای اجرایی استان ،  افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت .

آقاي  زرین کمر ،  مدیر عامل شرکت فرآورده های شیلاتی بندرعباس در آئین افتتاح این پروژه گفت : این واحد تمام استیل در شبانه روز بالغ بر 50 تن یخ قالبی تولید می کند و یکی از نیازهای اساسی مردم این منطقه و استانهای همجوار را تامین می نماید.

وی در جشن تولید پایان سال این مجموعه در جمع کارکنان که با حضور معاونین استاندار و سایر مسئولین برگزار شد افزودند : این واحد تولیدی افتخار می کند با اتکاء به توان متخصصین و کارگران پرتلاش با 80 سال قدمت و 180 نفر نیروی کار با خلاقیت و باتنو ع تولید محصولات دریایی و با کیقیت توانسته خود را به عنوان برند معتبر در منطقه معرفی کند.

در ادامه این مراسم "بهروز اکرمی " معاون سیاسی امنیتی استاندار گفت : بار اصلی برند سازی محصولات تون بندرعباس  بر دوش مدیران و کارکنان زحمتکش این مجموعه بوده و حضور جمع زیادی از مسئولین در این مراسم در واقع نشانه قدردانی از تلاش های این عزیزان می باشد.

"دریانورد " معاون برنامه ریزی و اشتغال استاندار نیز در ادامه این مراسم ضمن تقدیر از تلاشهای ارزشمند آقاي حسین معصومی مدیر عامل سابق این واحد تولیدی ، با بیان اینکه تون ماهی بندرعباس امروز باید به عنوان افتخار و غرور مردم هرمزگان در سطح منطقه معرفی شود ،  افزودند با عنایت به اینکه شرکت فرآورده های شیلاتی بندرعباس با اتکاء به دانش و توان داخلی در شرایط تحریم ظالمانه توانسته ضمن حفظ اشتغال این مجموعه را سرپا نگه دارد جای تقدیر دارد.

در ادامه این مراسم ، ضمن اجرای برنامه های متنوع هنری ، از خدمات 17 ساله آقای حسین معصومی مدیر عامل سابق این واحد تولیدی با اهدای لوح تقدیر از سوی اکرمی معاون سیاسی امنیتی ،  سلیمی مدیر کل تعاون ، کار ورفاه اجتماعی استان و سایر مدیران دستگاههای اجرایی تقدیر بعمل آمد.

نظرسنجی

اولین اولویت شما در انتخاب کنسرو تن ماهی چیست؟

آدرس شرکت: بندر عباس، شهرک صنعتی شماره دو، شرکت فرآورده های شیلاتی بندر عباس

شماره تماس: 07632561010-13         شماره فکس: 07632561014

ایمیل: info@bafpco.ir

© تمامی حقوق مادی و معنوی نزد شرکت فرآورده های شیلاتی بندر عباس محفوظ میباشد.

طراحی سایت توسط دانــاوب